transport bagażowy Szczecin

Przeprowadzki Szczecin

Firma PolKat transport Szczecin powstała w 2000 roku. Długoletnia działalność w branży transportowej oraz nabyte w ten sposób doświadczenie owocują licznymi zleceniami, które pozytywnie wpływają na rozwój firmy. Dzisiaj, dzięki rozbudowanej flocie pojazdów, staliśmy się wszechstronną firmą oferującą usługi transportowe takie jak: transport towarów drobnych i większych, transport bagażowy Szczecin oraz transport złomu i metali kolorowych.

Oprócz tradycyjnych usług transportowych realizujemy kompleksowe przeprowadzki Szczecin: dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. W naszej działalności szczególny nacisk kładziemy na terminowość i fachowość szczególnie dbając o powierzony nam towar. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając kompleksową i fachową obsługę. Wszystkie te zadania realizujemy dzięki wykwalifikowanej kadrze kierowców oraz nowoczesnej bazie sprzętowej w skład której wchodzą zarówno samochody osobowe jaki i dostawcze z windą.

Przez lata doświadczeń w dziedzinie transportu oraz przeprowadzek zgromadziliśmy wiedzę potrzebną do wykonywania tego typu usługi na najwyższym poziomie. Możecie być Państwo pewni doskonałego kontaktu z naszą firmą oraz pełnego zaangażowania z naszej strony, które zapewni właściwe zrozumienie problematyki nawet najbardziej złożonej przeprowadzki lub przewozu. Znani jesteśmy z rzetelności, dokładności i punktualności.

Organizujemy przewozy przedmiotów takich jak:

- materiały budowlane,
- paczki,
- meble,
- sprzęt AGD RTV (pralki, lodówki, sprzęt nagłośnieniowy)
Zapewniamy :

- pełna dyspozycyjność
- fachową obsługę
- ceny z możliwością negocjacji
- doświadczonych kierowców
bagażówka Szczecin przeprowadzki Szczecin Marcin Habas
Ul. Świętoborzyców 32/53
71-665 Szczecin
Kom.: 0 661-129-518
E-mail: bok@pol-kat.pl
NIP: 882-175-13-84
REGON: 891110750
bagażówka przeprowadzki
POL-KAT POL-KAT POL-KAT POL-KAT POL-KAT POL-KAT POL-KAT POL-KAT POL-KAT POL-KAT POL-KAT POL-KAT POL-KAT POL-KAT